Evaluating Your vSphere Environment for Best Practices and Security

امروزه مباحث مجازی سازی بیش از پیش در تمام سطوح صنعت IT خود نمایی می کند و   آشنایی و تسلط بر این  مباحث ، جزء جدانشدنی این صنعت شده است . اما در میان همه مدعیان مجازی سازی شرکت VMware گوی رقابت را از دیگر رقبای خود ربوده و سهم به سزایی در بازار جهانی این تکنولوژی پرطرفدار دارد . خوشبختانه همچون دیگر تکنولوژی های وابسته به کامپیوتر این تخصص در کشور ما با اقبال خوبی روبرو شده و طرفداران زیادی را جلب خود کرده است . وب سایت NewAdmin  نیز به تبع رسالت آموزشی که از ابتدای کار خود داشته از این قاعده دور نبوده و امروز شاهد این هستیم که بخش اعظمی از مطالب و آموزش های ارائه شده مربوط به مباحث مجازی است.

امروز قصد داریم  بسته آموزشی با نام Evaluating Your vSphere Environment for Best Practices and Security  از شرکت pluralsight به اشتراک بگذاریم . همانطور که میدانید این شرکت از جمله تولید کنندگان با سابقه محصولات آموزشی چند رسانه ای در دنیاست و حضور مدرسین قدرتمند و باسابقه سبب شده تا محصولات تولیدی اش جزء بهترین های این حوزه در دنیا باشد .

آقای David Davis که قبلا مطلب دیگری از ایشان با نام VMware Certified Associate – Cloud در وب سایت منتشر شده است آموزش این بسته را برعهده دارد. وی که یکی از متخصصین بنام ، در حوزه مجازی سازی است در این ویدئو به نحوه پیکربندی صحیح و مناسب زیر ساخت مجازی می پردازد . او  طی حدود 5 ساعت آموزش به بحث و تشریح مطالب زیر می پردازد.

Introduction to the Course
Why Implement vSphere Best Practices?
vSphere Design Best Practices
vSphere Management and Monitoring Best Practices
vSphere Storage Best Practices
vSphere Networking Best Practices
vSphere High Availability and Load Balancing Best Practices
vSphere Security Best Practices
vSphere Data Protection Best Practices

Evaluating Your vSphere Environment for Best Practices and Security

pass : newadmin.ir

درباره نویسنده

حکیم

پاسخ دهید