HP

HPE Oneview 5.0

نرم افزار HPE Oneview یکی از محصولات شرکت HPE است که طی سالیان اخیر نظر طرفداران زیادی را به خود جلب نماید. این نرم افزار که جهت مدیریت و نظارت   محصولات HPE تولید شده است می تواند برای شما درگاه مانیتورینگ و همین طور انجام تنظیمات برروی سرور های HPE باشد. ، این نرمز افزار جهت  مدیریت یکپارچه و متمرکز سخت افزار های HPE  در مراکز داده و دیتا سنتر اسافتاده میشود .  Oneview  راه حل مناسبی برای مرکز داده شماست که از طریق یک درگاه تحت وب می توانید موارد مدیریتی را به صورت یکپارچه کنترل و مدیریت کنید.

این نرم افزار  که در حال حاضر آخرین نسخه (نسخه ۵) آن از طریق سایت HPE قابل دسترس است و به عنوان جایگزینی مناسب برای نرم افزار hp insight manager ،  معرفی شده است و سرور های رده  BL و DL پرولیانت نسل ۸ و  نسل ۹، را پشتیبانی میکند که با راه اندازی آن می توان امکانات خوبی در خصوص مدیریت بهینه دیتاسنتر در اختیار شما قرار دهد.

این پلت‌فرم مدیریتی Converged، تمپلیت‌های پردازشی نرم‌افزارمحور قدرتمندی را برای پیکربندی و پیاده‌سازی اتوماتیک زیرساخت فراهم می‌کند و در عین حال نیز باعث قدرت در مانیتورینگ شده و سلامت زیرساخت را به همراه دارد. HPE OneView با ابزارهای مدیریتی انترپرایز موجود مانند NMware vCenter Server و Microsoft System Center برای کارایی بیشتر در عملیات‌ها (صرفه‌جویی در زمان و هزینه) یکپارچه شده است. توجه داشته باشید که لایسنس HPE OneView شامل حق استفاده از HPE Insight Control می‌شود.

 

در ادامه به برخی از این موارد اشاره می کنیم :

مدیریت متمرکز و یکپارچه تجهیزات HPE

کاهش هزینه های نگهداری

Discovery سریع و ساده جهت یافتن تجهیزات HPE در شبکه

دسته بندی سرورها و دستگاههای ذخیره ساز

اجرای دستورات مدیریتی  به صورت گروهی برروی سرورها  ( مانند بروز رسانی Firmware)

مانیتورینگ جامع مرکزداده

HPE Oneview در واقع یک Appliance نرم ازفزاری است  که به صورت یک VM در ساختار (Hyper-V Or VMware ) جهت پیاده سازی در اختیار شما همراه ان عزیز قرار می گردد.

نحوه نصب و راه اندازی این نرم افزار قبلا در این مطلب به صورت کامل توضیح داده شده است .

 HPE Oneview 5.0 Vmaere Appliance

HPE Oneview 5.0 Hyper-V Virtual Machine 

درباره نویسنده

newadmin

پاسخ دهید