Lynda Windows Server 2016-New Features

شرکت Lynda یکی از معروفترین و موفقترین شرکت های تولید کننده محتوی آموزشی در دنیاست که ما قبلا مطالب مختلفی از این شرکت را وب سایت در اختیار شما همراهان عزیز قرار داده ایم . در این پست قصدداریم تا سسله مطالب آموزشی را از این شرکت در مورد Windows Server 2016 برای شما به اشتراک بگذاریم . این مطالب به صورت مجزا به بخش های مختلف این سیستم عامل قدرتمند شرکت مایکروسافت می پردازد . در این قسمت بسته آموزشی تحت عنوان Lynda Windows Server 2016-New Features را معرفی خواهیم کرد.

آقای Ed Liberman تدریس این ویدئو آموزشی را بر عهده دارد . وی که یکی از مدرسین باسابقه مایکروسافت می باشد  حدود 20 سال سابقه کار IT و تدریس را در سابقه درخشان خود دارد .

آشنایی با امکانات جدید سیستم عامل Windows Server 2016  موضوع این بسته آموزشی است و مشاهده این ویدئو برای کسانی که  با این سیستم عامل آشنایی زیادی ندارند پیشنهاد می شود .

 

آقای Liberman در این دوره آموزشی، چگونگی بهبود بخشیدن به امنیت، ذخیره سازی و ایجاد شبکه را بررسی می کند. نانو سرور ، افزایش کارایی Hyper-V، بهبود اکتیو دایرکتوری برای مواضع تکنولوژی های ابر و هیبرید و ویژگی های جدید پاورشل و SDN مواردی است که در این بسته آموزشی به آن اشاره می شود . البته اکثر این مطالب مانند نانو سرور قبلا در  مطالب جداگانه ای در وب سایت به صورت کامل و به صورت فارسی شرح داده شده است که در انتهای این مطلب به برخی از آنها اشاره شده است .

Lynda Windows Server 2016-New Features

Download

Pass : newadmin.ir

تولید Nano Server 2016 با استفاده از Nano Server Image Builder

۱۰دلیل که شمارابه windows server 2016 علاقمند میکند

ویژگی های امنیتی Windows serevr و Hyper-V نسخه ۲۰۱۶

درباره نویسنده

newadmin

پاسخ دهید