Microsoft System Center 2016

 با سلام خدمت دوستان عزیز خودم و همراهان همیشگی سایت NewAdmin ، امیدوارم که روز های خوبی رو در حال سپری کردن باشید. همونطور که این روزها احتمالا پیگیر اخبار هستید مطمئنا متوجه شدید که شرکت مایکروسافت در حال سپری کردن روزهای بسیار خوبی می باشد. از یک طرف پیشرفت و تکامل بخشیدن به سیستم های عامل خود و از طرف دیگر سود بسیار خوب در فصل گذشته خود در بازار بورس نوید بخش روزهای خوشی برای شرکت مایکروسافت می باشد.

گزارش مالی که شرکت مایکروسافت برای سهام داران خود عرضه کرده است علاوه بر افزایش سود ۳۸ درصدی برای فروش محصولی مانند Surface ، از افزایش سود ۱۱۶ درصدی در سرویس ابری خود به نام Microsoft Azure خبر میدهد !!!!!

این به این معناست که شرکت مایکروسافت پیشرفت بسیار خوبی در بخش سرویس های پردازش ابری خود داشته است و این خبر باعث شده است بعد از چیزی حدود ۱۷ سال برای اولین بار ارزش هر سهم مایکروسافت برای مدتی از رقم ۶۰ دلار در هر سهم عبور کند. شاید با خودتون بگید این آمار و ارقام چه ارتباطی به دنیای کاری شبکه ای ما و فیلد های تخصصی که در آن فعالیت میکنیم دارد !!! اما عجله نکنید ….

این اطلاعات بهانه ای شد تا به شما دوستان این خبر را بدهیم که مایکروسافت همزمان با نهایی کردن تغییرات سیستم عامل جدید خود یعنی سرور ۲۰۱۶ ، بسته جذاب و هیجان انگیز Microsoft System Center 2016 را نیز نهایی و آن را برای استفاده در شبکه ها عرضه کرده است. این بسته مدیریتی بسیار ارزشمند در حقیقت مغز متفکر و کنترل کننده فضای پردازش ابری مایکروسافت یعنی همان Microsoft Azure می باشد که این روزها سر و صدای بسیار زیادی به راه انداخته است. نرم افزارهای موجود در این بسته مدیریتی، قدرت بی کرانی در مدیریت و مکانیزه سازی فرایند های مدیریت شبکه ای و مدیریت سرویس های مراکز داده بزرگ در اختیار متخصصین قرار می دهد.

ما در پست های گذشته توضیحات مختصری در رابطه با نرم افزارهای موجود در این بسته مدیریتی خدمت شما دوستان داشته ایم و به همین دلیل در این پست تنها به اعلام عرضه نسخه جدید این بسته مدیریتی اکتفا میکنیم. این قول را به شما عزیزان می دهیم که در آینده ای نزدیک ویژگی های جدید ابزارهای مختلف این محصول را با یکدیگر بررسی کنیم. در ادامه لینک مربوط به دانلود نرم افزارهای این بسته مدیریتی ارزشمند را در اختیار شما عزیزان قرار میدهیم.

در صورت اینکه این محصولات را نصب و از آن ها استفاده کردید تجربیات خود را با ما و دیگر دوستان به اشتراک بگذارید.

درباره نویسنده

محمد جلالیان

پاسخ دهید