Ubuntu or macOS: a guide for IT administrators

در این مطلب سندی از سایت UBUNTU را با عنوان Ubuntu or macOS: a guide for enterprise developers and IT administrators برای شما به اشتراک میگذاریم که قطعا کمک ویژه ای به مدیران IT در مدیریت هزینه ها خواهد داشت
انتخاب و توانمندسازی توسعه‌دهندگان نرم افزار های  سازمانی(developer)  با macOS یا UBUNTU، انتخابی استراتژیک است که نیازمند توجه دقیق به نیازهای منحصر به فرد توسعه‌دهندگان و مدیران IT شما دارد. macOS به دلیل عملکرد قوی، محیط توسعه شبیه به یونیکس با کارایی بالا و طراحی شیک مدت‌ها مورد علاقه توسعه‌دهندگان بوده است.

با این حال، از آنجایی که امروزه اکثر کسب‌وکارها بر بهینه‌سازی هزینه، مدیریت متمرکز و اولویت رو به رشد برای ابزارهای توسعه منبع باز تمرکز می‌کنند، از مدیران IT سازمان‌ها خواسته می‌شود تا وابستگی خود به macOS را دوباره ارزیابی کرده و در کاهش هزینه ها اقدام جدی را انجام دهند .

هدف این سند راهنما، توانمندسازی کسب‌وکارها با نگاهی موثر و مورد نیاز برای انتخاب آگاهانه بین macOS و اوبونتو برای توسعه‌دهندگان نرم افزار در سازمان شماست است. مزیت‌های اکوسیستم اوبونتو، گزینه‌های موجود برای توسعه‌دهندگان اوبونتو و سایر عوامل حیاتی برای این تصمیم تجاری مهم نیز در این  بررسی شده است .

درباره نویسنده

newadmin

پاسخ دهید