Veeam Backup & Replication 9.5.0.711

یکی از راهکارهای جامع نظارت و کنترل زیرساخت‌های مجازی توسط شرکت Veeam ارائه شده است. شرکت Veeam از جمله شرکت‌های معتبر در زمینه مدیریت زیرساخت‌های مجازی است.
Veeam یکی از بهترین محصولات Backup گیری از محصولات مجازی سازی در دنیاست و چندین سال است که به عنوان بهترین محصول برای تهیه Backup از ساختارهای مجازی سازی استفاده می شود. با استفاده از نرم افزار Veeam Backup & Replication شما می توانید براحتی با سرعت و انعطاف پذیری و همچنین قابلیت اعتماد بالا داده ها یا نرم افزارهای موجود در محیط های مجازی سازی را بازگردانی یا Recovery کنید. این نرم افزار راهکارهای Backup و Recovery را بصورت یکپارچه به شما ارائه می کند و برای محیط های مجازی مانند hyper-v و VSPhere بسیار مناسب می باشد. این نرم افزار یکی از مدرن ترین ابزارهای Backup گیری در محیط Cloud نیز محسوب می شود و تقریبا حفاظت از اطلاعات موجود در VM های شما را تضمین می کند. با استفاده از این نرم افزار شما دیگر نیازی به به روز رسانی Agent های مختلف ندارید و براحتی و به سادگی می توانید Backup های گرفته شده در VM ها را بازگردانی کنید.

بالاخره بعد از این همه انتظار شرکت Veeam نسخه جدید نرم افزار پرطرفدار و قدرتمند خود یعنی Veeam Backup & Replication 9.5.0.711 را روانه بازار کرد. شاید این تاخیر به دلیل انتشار نسخه نهایی ESXi 6.5 , Vcenter 6.5 و دیگر نرم افزار های وابسته تولیدی شرکت Vmware بوده است .

از مهمترین ویژگی های اضافه شده به این نسخه می توان به ، پشتیبانی کامل از مجازی سازی مایکروسافت یعنی Hyper-V نسخه 2016 اشاره کرد. در این نسخه ، نرم افزار قابلیت اتصال  به Platform ابری شرکت مایکروسافت را دارد  و همچنین میتواند مستقیما به دیتا بیس سرور Oracle متصل شده .

نسخه جدید با نسخه های جدید Microsoft System Center 2016 سازگاری دارد.اضافه شدن Plugin جدیدی هم تو Vmware Web Client از ویژگی های شاخص این نسخه است .

در زیر در کنار فایل این نرم افزار شما می توانید دو سند که نشان دهنده ویزگی های جدید Veeam Backup & Replication 9.5.0.711 را نیز مطالعه کنید .

veeam backup 9.5 whats new

veeam backup 9.5 datasheet

و نکته آخر اینکه در این نسخه همچون نسخه های قبلی برای لایسنس کردن نرم افزار .

ابتدا همه process های مربوط به نرم افزار را Stop کرده و محتوای پوشه کرک را مسیر نصب کپی کنید .

سپس فایل رجیستری را اجرا نمایید ، سرویس نرم افزار را Start کرده و از آن استفاده کنید .

Veeam Backup & Replication 9.5.0.711

Download Veeam Backup & Replication 9.5.0.711

Pass : newadmin.ir

Veeam Backup & Replication 9.5.0.823.Update1

Download Veeam Backup & Replication 9.5.0.711

Pass : newadmin.ir

(Veeam Backup & Replication 9.5 Update 2 (9.5.0.823

Download Veeam Backup & Replication 9.5.0.711

شما دوستان می توانید به طور مستقیم آخرین نسخه این نرم افزار را از لینک زیر دانلود نمایید

Veeam Backup & Replication 9.5.0.1038

Download Veeam Backup & Replication 9.5.0.711

درباره نویسنده

حکیم

۴ دیدگاه

  1. a Reply

    پسورد اخرین نسخه درست نیست

  2. فرشاد Reply

    هیچ کدوم از لینک ها کار نمیکنه

پاسخ دهید